Marcus Rashford nettó érték: Wiki, Házas, Család, Esküvő, Fizetés, Testvérek

Videó: Marcus Rashford nettó érték: Wiki, Házas, Család, Esküvő, Fizetés, Testvérek

Videó: Marcus Rashford ● The END? ● Dribbling Skills & Goals | HD 2024, Lehet

Image

1,35 millió dollár

Marcus Rashford Wiki életrajz

Marcus Rashford 1997. október 31-én született Wythenshawe-ban, Manchesterben, Angliában, és focistaként ismert, aki az angol Premier League (EPL) prominens Manchester United csapatában játszik.

Tehát mennyire gazdag Marcus Rashford 2018 elején? Megbízható források szerint ennek a futballistának a nettó vagyona 91 millió dollár, vagyonát az említett területen eltöltött három éves vezetői pályafutása során halmozta fel.

Rashford állítólag kiskora óta érdeklődött a foci iránt, és ötévesen a Fletcher Moss Rangersben kezdett játszani. Két évvel később a Manchester United akadémiai rendszerének tagja lett, és továbbjutott a korosztályos csapatok között, mígnem 2015-ben az első csapat kispadjára került, 2016-ban pedig a Manchester United tagjaként játszott. az UEFA Európa Ligában a 32nd fordulóban, a Midtjylland ellen. Rashford Anthony Martial posztján kezdett játszani, miután Martial megsérült a bemelegítés során, és már a kezdetektől jó eredményeket ért el, ugyanis bemutatkozó meccsén két gólt szerzett, ami jelentős kiegészítést jelentett csapatának, amely egy góllal győzött. 5 – 1 eredmény; teljesítményével a valaha volt legfiatalabb gólkirály lett az európai versenyen. Marcus a Premier League-ben szerepelt, az Arsenal elleni meccsen, ahol ismét két gólt szerzett – és ezen a meccsen gólpasszt is adott csapatának –, ezzel a United harmadik legfiatalabb góllövője lett a Premier League-ben. 2016 márciusában újabb figyelemre méltó teljesítményt nyújtott, hiszen ő szerezte az egyetlen gólt a manchesteri derbin, 18 évesen pedig a Premier League-korszak legfiatalabb góllövője lett Manchester derbin. Hihetetlen eredményeket ért el, így a 2015-16-os szezont Jimmy Murphy Év Fiatal Játékosa díjjal fejezte be, így Rashford szerződését a Manchester Uniteddel 2020-ig meghosszabbították, ami jelentősen megnövelte nettó vagyonát.

A 2016–2017-es szezonban Marcust a 19. számmal jelölte meg José Mourinho, a csapat új menedzsere. Első gólját 2016 augusztusában szerezte, a Hull City elleni meccsen. A következő hónapban még három gólt szerzett a Watford, a Northampton Town és a Leicester City elleni meccseken. Februárban megszerezte harmadik trófeáját, és a 77. percben csereként lépett pályára a Southampton elleni meccsen, majd kulcsfontosságú gólt szerzett a 107-ben.th perc az Anderlecht elleni meccsen. Összességében Rashford ismét sikeres szezont zárt.

A 2017–2018-as szezonban augusztusban mutatkozott be a Real Madrid elleni meccsen, amelyen csapata 2–1-re kikapott. December végén a Manchester United a Burnley ellen játszott, Marcus pedig 90 percet töltött a pályán, de a meccs végül 2-2-es döntetlennel ért véget. 2018 elején 10 percet töltött a pályán, a Stroke elleni meccsen, majd egy gólt szerzett a Yeovil elleni meccsen. Nyugodtan kijelenthetjük, hogy a kemény munka meghozta gyümölcsét ennek a fiatal futballistának, hiszen képességeit és erőfeszítéseit folyamatosan elismerik.

Magánéletében Marcus nem sok információt oszt meg ebben a témában – még csak pletykák sem szólnak szerelmi kapcsolatokról! Aktív a közösségi médiában, például a Twitteren és az Instagramon, és az előbbinél 860 000-en, az utóbbin pedig több mint négymillióan követik.